Duszpasterstwo

Studio Makarioi

Studio Makarioi

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości

Księga gości

Parafia św. Anny
Grabowo Kościerskie

 

1.   W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

 

2.   Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie za dzisiejszą kolektę, która zostanie przekazana na utrzymanie WSD w Pelplinie.

 

3.   We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

 

4.   W święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, przypadające w sobotę, 25 stycznia, prośmy o łaskę, aby Pan również nas zechciał nawrócić. Tego nawrócenia potrzebujemy na co dzień. Jak Święty Paweł powinniśmy stać się narzędziem Bożym, a wpatrując się w jego wspaniały wzór, powinniśmy kroczyć wiernie po drogach wiary.

 

5.   W tym tygodniu dalszy ciąg odwiedzin duszpasterskich, kolędować będzie ksiądz Krzysztof Sasal. Plan kolęd na najbliższy czas znajduje się w zakładce KOLĘDY.

 

6.   Msze święte w tym tygodniu o godz. 19.00; w sobotę o 9.00.

 

7.   Ksiądz proboszcz dziękuje wszystkim za życzliwe przyjęcie kapłanów przybywających z odwiedzinami duszpasterskimi, za złożone ofiary, a przede wszystkim za wyrażaną troskę o stan zdrowia i za modlitwę, która jest najpiękniejszym darem, jaki człowiek może podarować drugiemu.

 

8.   W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Janiny Formela, pamiętajmy o zmarłej w naszych modlitwach.

 

 

 

Parafia św. Anny w Grabowie Kościerskim

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Logowanie | Grabowo Kościerskie 2013 - 2018