Duszpasterstwo

Studio Makarioi

Studio Makarioi

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości

Księga gości

Parafia św. Anny
Grabowo Kościerskie

 
 
 
  1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

 

  1. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszam do udziału w tej modlitwie w kościele lub przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.

 

  1. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie zaprasza młodych ludzi, rozpoznających drogę powołania kapłańskiego, do rozpoczęcia studiów i formacji w seminarium pelplińskim, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 11 lipca 2019 roku na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 58 536 17 62) oraz o złożenie w rektoracie WSD odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium pelplińskiego oraz w gablocie ogłoszeń w naszym kościele. Można się z nimi zapoznać także w biurze parafialnym.

 

 

  1. Kuria Diecezjalna Pelplińska informuje, że w sobotę, 15 czerwca 2019 r., w godz. 10.00-15.00, w budynku Wyższego Seminarium Duchownego
    w Pelplinie (plac Mariacki 7), odbędzie się Szkolenie dla Fotografów i Operatorów Sprzętu Audiowizualnego.

 

  1. W najbliższą sobotę po mszy św. o godz. 9.00 – nauka dla par przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.

 

  1. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach o naszych matkach, prosząc o potrzebne łaski dla żyjących, jak również o życie w chwale nieba dla zmarłych.

 

Parafia św. Anny w Grabowie Kościerskim

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Logowanie | Grabowo Kościerskie 2013 - 2018