Duszpasterstwo

Studio Makarioi

Studio Makarioi

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Księga gości

Parafia św. Anny
Grabowo Kościerskie

 

 

11 listopada msza św. o godz. 11.00.

 1. Dzisiejsza listopadowa niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.

   

  2. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie. 

   

  3. Składam serdeczne podziękowanie za złożone dziś ofiary na tacę z przeznaczeniem na cele parafialne.

   

  4.  Z okazji przypadającej jutro 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości polecajmy w modlitwach Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza św. o godz. 17.00.

   

  5.We wtorek w Lipuszu o g. 1930 podczas Kongregacji Dekanalnej będziemy modlić się za wszystkich kapłanów, którzy przed laty pracowali w parafiach naszego kościerskiego dekanatu. Zachęcam, abyśmy chociaż duchowo włączyli się do tej modlitwy.

   

  6. Od 1 listopada w polskich kinach można oglądać bardzo głośny film pt. „Nieplanowane”. W krajach, gdzie odbyły się już jego premiery, wywołał on prawdziwą burzę. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze… „Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz «Nieplanowane»…” – tak o tym dziele napisał jeden z amerykańskich biskupów. Jest to film z gatunku tych, który każdy powinien zobaczyć. Gorąco zatem zachęcam, by wybrać się do kina, by ten film obejrzeć.

Parafia św. Anny w Grabowie Kościerskim

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Logowanie | Grabowo Kościerskie 2013 - 2018