Duszpasterstwo

Studio Makarioi

Studio Makarioi

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości

Księga gości

Parafia św. Anny
Grabowo Kościerskie

 

 

 

  1. Wydarzenia z Góry Przemienienia są zapowiedzią ostatecznego objawienia chwały Chrystusa. Zanim jednak staniemy się na nowo świadkami zwycięstwa Chrystusa nad grzechem i śmiercią, musimy oczyścić nasze serca przez post, modlitwę i jałmużnę.

 

  1. Dzisiejsza niedziela Ad Gentes to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Uczyńmy osobisty, duchowy wysiłek, wspierając dzieło głoszenia Ewangelii aż po krańce ziemi.

 

  1. Zachęcam do udziału w Drodze krzyżowej odprawianej w piątki w o g. 1700 oraz Gorzkich żalach w niedzielę przed sumą. Przypominam, że za każdorazowe pobożne odprawienie Drogi krzyżowej przy 14 stacjach oraz za udział w Gorzkich żalach i po spełnieniu zwyczajnych warunków można uzyskać łaskę odpustu.

 

 

  1. Od jutra dla uczniów Szkoły Podstawowej i ostatniej klasy Gimnazjum rozpoczną się rekolekcje wielkopostne.

 

  1. We wtorek 19 marca przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła. Mszę św. koncelebrowaną o godz. 17.00 poprowadzi ks. kan. Tadeusz Ławicki, proboszcz parafii w Gdańsku Stogach.

 

  1. Przed uroczystością odpustową, jaka odbędzie się we wtorek, w poniedziałek okazja do skorzystania z sakramentu pokuty będzie przed wieczorną mszą świętą, po mszy św. będę zaś słuchał spowiedzi w Nowej Karczmie.

 

Parafia św. Anny w Grabowie Kościerskim

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Logowanie | Grabowo Kościerskie 2013 - 2018