Duszpasterstwo

Studio Makarioi

Studio Makarioi

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości

Księga gości

Parafia św. Anny
Grabowo Kościerskie

 

  1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

 

  1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcam przede wszystkim do osobistej lektury Słowa Bożego.

 

  1. W poniedziałek 16 kwietnia papież senior Benedykt XVI obchodzi 91. rocznicę urodzin. Nasze życzenia złóżmy darem modlitwy w jego intencjach.

 

  1. We wtorek, 17 kwietnia o g. 1630 w parafii św. Trójcy w Kościerzynie podczas Mszy św. pod przewodnictwem Ks. Abpa Prymasa Polski Wojciecha Polaka będziemy dziękować za posługę Ks. Abpa Henryka Muszyńskiego. Następnie w Muzeum Ziemi Kościerskiej zostanie otwarta stała ekspozycja poświęcona Ks. Abp Henrykowi Muszyńskiemu, Prymasowi seniorowi. W związku z tym tego dnia msza św. w Grabowie rano, o godz. 7.30.

 

  1. W środę wyjątkowo msza św. o godz. 19.00.

 

  1. W piątek 20 kwietnia zapraszam na godz. 17.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych wraz z dziećmi na nabożeństwo.

 

  1. W sobotę, 21 kwietnia 2018, Liceum Katolickie im. Jana Pawła II Collegium Marianum w Pelplinie organizuje w g. 1000 – 1300 Dzień Otwarty Szkoły. Placówka zaprasza do Pelplina tegorocznych absolwentów gimnazjów wraz z rodzicami.

 

  1. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

 

Parafia św. Anny w Grabowie Kościerskim

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Logowanie | Grabowo Kościerskie 2013 - 2018