Parafia św. Anny
w Grabowie Kościerskim

Święta Anno, patronko nasza, módl się za nami!

Jeśli masz problem z wiarą, opisz go tutaj za pomocą dostępnego formularza po użyciu przycisku 'Opisz swój problem'. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.


Stanisław

Mam problem z filmami od +18 lat walczę z tym ale bez skutku stale do tego wracam zdarzy mi się nie raz wytrzymać tydzień lub dwa nie wiem już co mam robić modle się o to aby zaprzestać z tym proszę Pana Boga aby mi w ty pomógł proszę o pomoc. 

poniedziałek, 10 luty 2014 14:21
Moderator

Drogi Stanisławie na pewno zdajesz sobie sprawę, że problem, który przedstawiłeś, to uzależnienie, a jeżeli chodzi o uzależnienia, to sprawa nie jest taka prosta. Tu trzeba walki i czasu, a już na pewno modlitwy i postu. Z Twojego opisu wnioskuję, że walczysz z różnym skutkiem. Po pierwsze, bardzo dobrze, że walczysz i masz świadomość, że to uzależnienie to Twój krzyż. Ważne jest też, żebyś uznał soją słabość przed sobą samym i przed Panem Bogiem. Można to zrobić za pomącą prostej, szczerej modlitwy. Trudno jest mi w kilku zdaniach pomóc Tobie. Wiem, że wiele razy jeszcze zmagać się będziesz ze swoim grzechem ale ważne jest, abyś nie poddawał się i nie załamał. Gdy upadniesz, nie czekaj długo. Wzbudź w sobie chęć poprawy i pojednaj się z Panem w sakramencie pokuty i jak najczęściej korzystaj z sakramentu Komunii Św. Najlepiej codziennie. Dobrze jest też znaleźć sobie wspólnotę modlitewną np: (oaza nowego życia). Wiem, że pomyślisz sobie, że przecież tyle razy próbowałem i nic...  Nie zrażaj się tym jednak ! Pan Bóg widzi, że chcesz być czysty i kocha Ciebie pomimo twojej grzeszności. Zależy Mu na Tobie i nigdy nie przestanie kochać Ciebie, bo jego Miłość jest wierna. Życzę Ci sukcesu i wolności dziecka bożego.

Pozdrawiam serdecznie w Panu.

niedziela, 23 luty 2014 16:38
Powered by JoomVita VitaBook

Duszpasterstwo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Parafia św. Anny w Grabowie Kościerskim 2022

sw.anna.kaszuby.pl